Brak Ci wiedzy w tej dziedzinie? Skontaktuj się z polskim psychologiem Northampton.

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy z chęcią zdecydowali się na wyjazd na Wyspy. Na chwilę obecną przez Brexit fala emigracyjna praktycznie zanikła, lecz nadal nie brakuje chętnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może stwarzać wiele kłopotów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia specjalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakimi problemami się upora?

Pobyt na Wyspach oraz związane z tym odseparowanie od rodziny, a także praca na terenie obcego kraju, mogą generować mnóstwo komplikacji, którym naprawdę ciężko jest sprostać. Separacja z bliskimi często powoduje ogromny stres. Do tego w wielu przypadkach pojawiają się także kłopoty z dostaniem pracy czy nawiązaniem znajomości ze współpracownikami. Brak opanowania języka, który do tej pory jest na porządku dziennym, sprawia, że w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A od tego już tylko mały krok do istotnych wahań nastroju czy zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego typu naprawdę ciężko jest zapanować samodzielnie. Dlatego nie należy obawiać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Każda rozmowa ze specjalistą ma miejsce w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba bać się, że informacje , które przekazano podczas wizyty będą powierzone komuś innemu. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się ukrywać kłopotów i niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresem, jak również pomaga nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Konsultacja przeprowadzana jest po polsku, za sprawą czego odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie musi wszak martwić się tym, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo zrozumie to, co powie do niej psycholog.

Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339