Projektowanie stron www Kraków - więcej informacji o tej usłudze.

Wygoda witryn www bierze się w szczególności z ich wzornictwa. Projektując strony www powinniśmy nie tylko pamiętać o względach wizualnych, ale także przyzwyczajeniach użytkowników – gdy nawigacja po stronie będzie dla nich przyczyną trudności, od razu przeniosą się na drugą stronę i wybiorą usługi innej firmy. Żeby zatem witryna dała nam oczekiwane korzyści, należy zadbać o to, by była prawidłowo zaplanowana. Jak więc prezentuje się profesjonalnie wykonana strona? Co zrobić, by użytkownicy nie wyłączyli jej zbyt szybko?

Zasady projektowania stron internetowych

Główną regułą, którą powinniśmy kierować się projektując strony internetowe jest odznaczenie najistotniejszych części serwisu – ściągną wówczas wzrok internauty i skłonią go do kliknięcia. Łatwo uczynić to można dzięki użyciu kontrastowych barw, nie zapominając jednak o tym, by tony bilansowały się na ekranie. Istotna jest również to, by najważniejsze części strony osadzić na osi, po której porusza się uwaga użytkownika – to wynika z rozwiązań od lat stosowanych w internecie.

Projektowanie stron internetowych – jakiej firmie powierzyć?

Jak łatwo stwierdzić, stworzenie dobrej strony internetowej nie jest łatwe. W przypadku witryny komercyjnej nietrafionym pomysłem okaże się zatem samodzielne jej zaprojektowanie. Chcąc zyskać gwarancję, że witryna będzie przynosić zyski, warto zlecić to specjalistom – najlepiej agencji doświadczonej tak w projektowaniu witryn, jak i ich programowaniu, optymalizacji oraz promowaniu.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]