Uzyskaj więcej informacji o parking Balice tanio.

Latanie jest popularnym sposobem transportu, preferowanym przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, by rozpocząć podróż musimy dostać się do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się problem: gdzie go zostawić w trakcie naszego wyjazdu?

Parking przy lotnisku – Twoje auto pod dobrą opieką

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o dowiezienie pod port lotniczy, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, przykładowo w podkrakowskich Balicach, utworzyły się całodobowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy zostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa profesjonalna ochrona, , a zaparkowane auta są ubezpieczone na czas postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często oferują także inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]