Korzystna oferta sali na wesele w Krakowie znajduje się tu.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to dzień, o którym krewni młodej pary oraz zaproszeni goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a czasem nawet lat. Jeśli państwo młodzi zechcą urządzać przyjęcie dla znacznej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będą musieli stawić czoło, jest wybór najlepszej sali na przyjęcie weselne, w której goście spędzą ten niepowtarzalny wieczór w wygodnych warunkach.

Dom weselny – liczy się jego pojemność i dystans od kościoła

Szukając miejsca na wesele para młoda musi wziąć pod uwagę kilka bardzo ważnych okoliczności. Na początek musi ustalić ilość zaproszonych gości, żeby mieć pewność, że w zarezerwowanej sali weselnej bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest również, by mieli salę do tańca. Poza tym nowożeńcy powinni sprawdzić w jakiej odległości od kościoła znajduje się dom weselny oraz czy przedostanie się do niego będzie bezproblemowe. Jeśli na przyjęcie weselne zaproszona jest rodzina i przyjaciele z odległych krańców Polski, wypada szukać lokalu na wesele, w sąsiedztwie którego znajduje się duża sieć hoteli. Ostatnim zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, innymi słowy załatwienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej, udekorowanie sali i przygotowanie menu. Takie obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto szukać takich domów weselnych, które proponują asystę w obszarze kompleksowej organizacji przyjęcia ślubnego.

Sala na wesele dla narzeczonych z okolic Krakowa

Narzeczeni z małopolski, w szczególności z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą wyprawić wesele w bardzo malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach biesiady weselne wyprawia się od wielu dekad, a każde z nich zyskuje olśniewającą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi podjąć ponad setkę gości. Przyjęcie można urządzić też w plenerze przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim zdoła bez mała ponad 300 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, iż usytuowany jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegów. Podróż orszaku weselnego po ceremonii do Pałacu nie będzie zwykle trwać dłużej niż 30-40 minut.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]