Zleć opiekę nad grobami Kraków.

Oblicze grobów zmarłych bliskich jest świadectwem naszej pamięci. Nie zawsze niestety znajdujemy czas, by się nimi zająć – także, jeśli groby zlokalizowane są w tym samym mieście, w którym mieszkamy. Największe problemy stają się naszym udziałem jednak, jeśli naszych krewnych pochowaliśmy w innej miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to na szczęście, że groby są skazane na to, by zostać brudne – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – czemu tak popularna?

Na taką usługę decydują się nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno znaleźć także emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują także inne usługi, takie jak montaż ławek lub doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia liter.

Ile zapłacimy za opiekę nad grobami?

Ceny, które będziemy musieli zapłacić specjalistom czuwającym nad pomnikami naszych bliskich są naprawdę zróżnicowane. Zależne są przede wszystkim od rodzaju pomocy – jeśli zlecamy tylko pojedyncze czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Gdy natomiast chcielibyśmy, by firma sprzątała grób regularnie, powinniśmy liczyć się z wydatkiem nawet czterystu zł rocznie. Pamiętajmy, iż koszty uzależnione są także od wielkości nagrobków, zaś najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie familijnych grobowców.

Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]