Dowiedz się, kto oferuje catering na imprezę.

Lato obfituje w niezwykle modne ostatnio pikniki firmowe i imprezy na świeżym powietrzu, ale tak naprawdę przez cały rok w różnych punktach kraju odbywają się benefisy, konferencje bądź bankiety. Wszystkie te imprezy muszą mieć należytą oprawę, której obligatoryjną częścią jest profesjonalnie przyszykowany i smaczny catering. Najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezy – kluczowa jest całość oprawy

Zabukowałeś salę na imprezę bądź zdecydowałeś się już na punkt, gdzie wyprawisz piknik? Pierwszy krok za Tobą! Teraz powinieneś zadbać o to, by uczestnicy imprezy mieli możliwość zjedzenia smacznych ciepłych posiłków, trunków oraz przekąsek. Weź pod uwagę, że na czas prestiżowych bankietów nie godzi się ustawić stołu z przekąskami gdzieś z boku i liczyć na to, że uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Ważna jest cała oprawa – odpowiedni rozkład stolików, szykowne ozdoby, a także poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Goście wydarzenia bez wątpienia będą też pod wrażeniem, jeśli potrawy będą podawać do stołu profesjonalni kelnerzy, a posiłki będą ułożone na talerzu niczym w uznanych restauracjach.

Porady odnośnie dań i nie tylko – atuty cateringu na imprezę

Atutem skorzystania z usługi cateringu na imprezę jest bez wątpienia to, że wynajęty zespół nie tylko przyrządzi wyborne menu, ale także szczegółowo zadba o całą jego oprawę. Zakąski i potrawy będą dowiezione w umówioną lokalizację, załoga firmy cateringowej rozłoży i nakryje stoliki, a następnie profesjonalni kelnerzy obsłużą uczestników w czasie imprezy. Na życzenie zamawiającego, o ile umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą zabawić uczestników popisem tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną sposobnością, żeby doświadczyć na żywo jak pracują najlepsi kucharze. Warto zatrudnić firmę cateringową, która działa na rynku od dłuższego czasu i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze rozmaitego typu eventów, zarówno tych niewielkich, jak i takich na setki uczestników. W toku ustalania niuansów zlecenia zasugeruje ona, jakie napoje, potrawy oraz przekąski idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie swój sprzęt na miejsce wydarzenia.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]