Zamów catering dla firm na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Sympozjum, ważne negocjacje biznesowe albo szkolenie – każde poważne przedsiębiorstwo niechybnie kiedyś stanie przed nieodzownością zaplanowania takiego eventu. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które zazwyczaj nie są w zakresie obowiązków wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak np. przygotowanie napojów oraz przekąsek dla jego uczestników. Jeśli planowane spotkanie przyciągnie spore tłumy, wypada zamówić usługę cateringu dla firm.

Przekąski bez niebezpieczeństwa ubrudzenia dłoni – o cateringu firmowym

Sympozja oraz warsztaty biznesowe to spotkania, które przeciętnie trwają po 8-10 godzin, częstokroć także przez 3-4 kolejnych dni. Ich uczestnicy dostają ścisły program wykładów, między którymi zaplanowane są na ogół dwie-trzy kwadransowe przerwy, w czasie których nie da się spożyć pełnego obiadu w najbliższej restauracji. Z tej przyczyny tak ważne jest zagwarantowanie gościom niewielkich przekąsek i napojów, które mogą szybko spożyć w czasie przerwy, a o ile organizator zezwoli, również zanieść ze sobą na salę, w której odbywa się prelekcja. Podmioty świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się wyposażeniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, jak również z drobnymi przekąskami, które można spożyć nie bojąc się o ubrudzenie ubrania i dłoni. W ramach oferty cateringu biurowego użyczane są także urządzenia do przygotowania ciepłych napojów.

Bufet kawowy – zapewni to firma oferująca usługę cateringu firmowego

Bufet kawowy jest niezmiernie ważna, pozwala bowiem uczestnikom odprężyć się po kilku godzinach wytężonego skupienia. Oprócz tego jest to również sposobność rozmowy z innymi gośćmi oraz przedyskutowania w swobodnej atmosferze spraw poruszanych na kursie. Automat z herbatą i innymi napojami, który można spotkać na korytarzach firm, w żadnym razie nie zastąpi profesjonalnie przygotowanej usługi bufetu kawowego. Partycypanci prestiżowych sympozjów czy płatnych warsztatów nie powinni przecież pić z papierowych pojemniczków, spożywając kupione po drodze w na stacji benzynowej bądź przyniesione z domu kanapki. Wynajęcie usługi cateringu biurowego podniesie więc prestiż szkolenia i równocześnie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się także o wygodę uczestników.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]