Tutaj znajdziesz więcej szczegółów o tani parking lotnisko Balice.

Kluczowe zalety lotów samolotem, które sprawiły, iż tego rodzaju wyprawy zdobyły niesamowitą popularność, to sposobność dotarcia także w bardzo odległe miejsca naszego globu, komfort oraz szybkość. Podróż, której elementem jest przelot, wiąże się jednakże z drobnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest niewątpliwie problem dotarcia do portu lotniczego – a multum osób w tym celu musi przecież przejechać setki kilometrów. Tak daleką trasę najdogodniej jest pokonać prywatnym autem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te i inne zagadnienia związane z dotarciem do portu lotniczego własnym samochodem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Parking przy lotnisku w Krakowie – podróżuj spokojnie, twoje auto jest w dobrych rękach

Wylatujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą bez przeszkód rozplanować swój wyjazd tak, by do lotniska dojechać swoim samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu położonego nieopodal samego lotniska. W trakcie podróży nie muszą oczywiście zamartwiać się o swoje auto, gdyż parking gwarantuje jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem naszych czterech kółek czuwać będą ochroniarze, a pomocniczą asekurację stanowi sieć kamer. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość elektronicznej rezerwacji, wobec tego nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Parking jest dodatkowo całkowicie utwardzony, co jest szczególnie istotne w czasie silnych opadów deszczu czy też śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja pomocy zespołu

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu monitorowanego w okolicy portu lotniczego możemy liczyć też na spore ułatwienia, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest niewątpliwie sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Poza tym podróżni mogą uzyskać wsparcie obsługi parkingu w nagłych wypadkach, takich jak rozładowany akumulator bądź ubytek powietrza w oponach.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]