Zleć wdrożenia WooCommerce.

Prowadzisz firmę i pragniesz poszerzyć jej działalność o sklep online? Jeżeli masz już stronę na WordPressie, jak również jeśli nie dysponujesz żadną stroną www i zaczynasz od podstaw, sklep WooCommerce jest doskonałym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – plusy tej wtyczki

Z uwagi na to, jak dużą popularnością mogą pochwalić się witryny tworzone z zastosowaniem WordPressa, nie trudno wywnioskować, że szybko opracowano wtyczkę dającą możliwość na postawienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bo tak nazywa się ta wtyczka, posiada sporo zalet. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można szybko spersonalizować z zastosowaniem darmowych lub płatnych motywów, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem popularnych wyszukiwarek, co sprawia, że jest większa szansa na osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do szerszego kręgu odbiorców. Na skutek użycia stosownych wtyczek podnosi się również ergonomia sklepu. Łatwo można w nim założyć płatności on-line i udostępnić klientom wniesienie opłaty za zakupy między innymi za pośrednictwem DotPay.pl albo Przelewy24.pl. WooCommerce daje także możliwość analizy wyników sprzedaży (generowanie przeróżnego typu statystyk) i zespolenia z systemami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce zostaw specjalistom

Tworzenie sklepów WooCommerce zalecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale również zadbają o jego ochronę przed atakami cyberprzestępców, właściwą semantykę kodu sklepu i wykorzystanie wyłącznie koniecznych, sprawdzonych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści zbudują też blog, na którym w prosty sposób można przekazywać użytkownikom informacje o nowościach oraz akcjach promocyjnych lub zamieszczać recenzje i rozmaite porady dotyczące sprzedawanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]