Flobo - poszerz swoje wiadomości!

Prowadzący własne firmy wciąż szukają rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a równocześnie ograniczyć czas poświęcony na wykonywanie niektórych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale również automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczna obsługa należności – na czym to polega?

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest dzięki integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a potem nadzoruje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich ma nadany własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z męczącego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu innych istotnych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko największych firm, ale też i tych niewielkich, które w miesiącu obsługują mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, niezmiernie potrzebną tym właścicielom firm, którzy regularnie borykają się z unikającymi opłat kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Flobo – sprawdź czy przyda się w twoim biznesie

Nie jesteś pewny czy robot Flobo to wartościowe rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo oferuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bez problemu księguje przelewy z tytułu abonamentów, zatem bardzo dobrze zda egzamin w szkołach językowych lub prywatnych, a więc tam, gdzie opłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hotele, pensjonaty, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różne usługi? Jeśli firma za zrealizowanie usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie monitorować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]