Zajrzyj tu po więcej informacji o domy drewniane projekt.

Drewniane domy stają się coraz bardziej popularne. Nowoczesna technologia powoduje, że takie budynki nie tylko prezentują się bardzo estetycznie, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domach z bali można mieszkać przez cały rok? Jak znaleźć specjalistę, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu drewnianego domu?

Projekty domów drewnianych – lekka konstrukcja

Nowoczesne domy drewniane to wspaniały pomysł na wybudowanie energooszczędnej nieruchomości. Polacy coraz częściej decydują się na postawienie takich posiadłości, ponieważ mają one mnóstwo walorów. Najważniejsza kwestia – są one tańsze niż domy z cegły. Nieznaczny ciężar nieruchomości oznacza niższe koszty. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wznoszone z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o prace związane z ze schnięciem tynków. Fachowcy podkreślają, że budowa odbywa się w przeciągu kilkunastu tygodni, dlatego konstrukcje drewniane są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie zupełnie odmienne światy. Domy drewniane nowoczesne zachwycają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie budynki. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym prefabrykatom zapewniają komfort taki sam jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – gdzie znaleźć projektanta

Domy drewniane nowoczesne to budynki zrobione z organicznych materiałów, dlatego też są energooszczędne. Dzięki zastosowaniu drewnianych prefabrykatów osoby zmagające się z alergiami czują się po prostu lepiej. Nowoczesne domy drewniane wyróżniają się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie musimy ich jeszcze docieplać. Dodatkowym walorem jest nieznaczna grubość ścian, co gwarantuje duży metraż budynku. Domy drewniane można budować również w zimie, bo wszystkie prace realizowane są z pominięciem schnięcia tynków. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac najlepszym specjalistom.

Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]