Kuchnia na wymiar - dowiedz się więcej o ofercie na https://archidom.com.pl/.

Kuchnie na zamówienie oraz kuchnie modułowe to dwa popularne sposoby na urządzenie kuchni. Każdy z nich ma własne defekty oraz atuty, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na zamówienie czy modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi zestawami mebli kuchennych, które można łatwo zamontować w dowolnym miejscu. Są one doskonałe dla osób, jakie potrzebują błyskawicznie oraz łatwo umeblować swoją kuchnię. Są jakkolwiek w większości wypadków mniej elastyczne aniżeli kuchnie na wymiar oraz mogą mieć ograniczone możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb i preferencji. Niebanalne wnętrze oraz konkretne oczekiwania internautów w dużym stopniu ograniczają zalety kuchni modułowych.
Planowanie kuchni na indywidualne zlecenie to profesjonalna usługa, jaka pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do wymogów oraz preferencji klientów oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na wymiar może być odpowiednim rozwiązaniem, bo pozwala idealnie zaadaptować ją do potrzeb oraz oczekiwań klientów oraz do dostępnej przestrzeni. Można zdecydować o rozmiarze, kształcie i wyposażeniu pojedynczych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady lub sprzęty AGD, to właśnie dzięki czemu kuchnia będzie funkcjonalna i ergonomiczna. Kuchnia na wymiar jest również właściwym rozwiązaniem, jeżeli chce się uzyskać nadzwyczajny i niepowtarzalny image tego pomieszczenia oraz doskonale wkomponować ją w aranżację pełnego mieszkania.

Studio kuchni – jak wybrać?

Jeśli szukasz praktycznych, zgrabnych i współczesnych mebli kuchennych na indywidualne zamówienie na terenie Krakowa lub okolic, to skorzystaj z usług firmy Archidom. Wykonywane przez nią projekty mebli na indywidualne zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wyselekcjonowanych materiałów.

Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]