Chcesz kupić okiennice wewnętrzne shutters? Wejdź na skyshutters.pl.

Projektując aranżację pomieszczenia, sporadycznie poświęca się dużo uwagi oknom. W większości wypadków wybiera się standardowe aranżacje, to znaczy firany oraz zasłony, które niekiedy łączone są z roletami. Jednakże jest jeszcze jedno budujące sobie krąg sympatyków rozwiązanie – okiennice ozdobnea więc shuttersy.

Charakterystyka shuttersów

Główną właściwością shuttersów (lub też w spolszczonej wersji – szatersów) jest to, że poziome lamele zainstalowane na tego rodzaju okiennicach wewnętrznych ruszają się, wobec tego można bez trudu je ustawić pod rozmaitymi kątami, zależnie od potrzeb lokatorów. Producenci wykonują je z polichlorku winylu (PCV), płyt MDF, a także z listw drewnianych. Okiennice ozdobne shutters montuje się w głównej mierze na oknach, jednakże bardzo dobrze sprawdzą się też na drzwiach i w szafach. Shuttersy to co prawda element okna, który w polskich domach spotyka się w dalszym ciągu okazjonalnie, ale każdy z nas z pewnością kojarzy je z ekranu telewizora lub kina, ponieważ tego rodzaju okiennice są często wykorzystywane na terenach z gorącym klimatem, czyli w RPA czy w Australii.

Wewnętrzne okiennice shutters nadają pomieszczeniom niezwykle ciekawy wygląd

Shuttersy to okiennice dekoracyjne które nie tylko doskonale się prezentują, lecz mają także praktyczne zastosowanie. Z ich sprawą można w pasywny sposób regulować użycie padającego światła: w upalne dni ograniczać gromadzenie się ciepła w pokojach, a w zimne – zapobiegać jego utracie. Okiennice wewnętrzne pasują do przeróżnych stylów wnętrz i da się je założyć je na zdecydowanej większości okien. Wykonuje oraz montuje się je na zlecenie, co sprawia, iż są – nie da się ukryć – droższym rozwiązaniem niż np. rolety. Shuttersy jednak przydają pomieszczeniom niezmiernie elegancki wygląd, dzięki czemu zwiększają wartość nieruchomości. Warto też podkreślić, że shuttersy reguluje się bez pomocy łańcuszków, co rodzice dzieci czy posiadacze psów i kotów, które rozerwać zwisające żyłki, uznają z pewnością za kolejną zaletę.

SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]