Sprawdź, gdzie kupić słoik z kranem, wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź przygotowywanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i napojów. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, mające wiele zastosowań. Jak możemy je wykorzystać? Kiedy przyda się słój z kranem? Dlaczego warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słoje z kranikiem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, iż wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoiki mają spore pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy napój do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słój z kranem jest rewelacyjną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on chętnie używany do podawania napojów – głównie podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem doskonale sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania lemoniad, soków, oranżad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego zaletą jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]