Jeśli potrzebujesz części zamiennych Renault, koniecznie odwiedź ten adres.

Samochody Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad 5 tys. modeli Scenic i aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym okresie kupiono prawie 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często ulegają awarii?

Nabyłeś wyśniony auto i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli tego producent są dostępne w bogato wyposażonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy nadwozia, podwozia, silnika oraz układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z opinii użytkowników wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu skarżą się posiadacze modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku szwankuje też ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niedziałające podzespoły.

France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]