Szukasz hurtowni słoików? Koniecznie powinieneś skierować się na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-HURT/296.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która póki będzie żyć ludzkość nie zaniknie. Mimo tego, iż większością rynku towarów spożywczych rządzą duże koncerny, jest to też branża, w której znakomicie radzą sobie mniejsze przedsiębiorstwa, o ile trafią do odbiorcy ze swoim autorskim, zdrowym czy też pysznym produktem. Gotowa do sprzedaży żywność musi być opakowana tak, by towar długo pozostał świeży, a więc m.in. w szklane butelki oraz słoiczki. Zaletą takich opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, gdyż można je recyklingować.

Hurtowe kupno słoików oraz butelek najlepiej od polskiego hurtownika

Jasne jest, że oferty sprzedaży od dystrybutorów kierowane do nabywcy indywidualnego różnią się zdecydowanie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niedużą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak np. marmolady, smalec na kanapki albo ocet, będzie zużywać co roku nie kilkuset opakowań ze szkła, lecz ilości znacznie przekraczające liczbę paru tysięcy. Nabycie słoików i butelek w hurcie będzie zatem dla niego jednocześnie formą optymalizacji wydatków, gdyż zamawiając opakowania na palety przeważnie można oczekiwać sporego rabatu od dostawcy, ale także oszczędnością czasu transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić potrzeby firmy nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego zakupu pojemników szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, jeśli zamówimy je u lokalnego hurtownika słoików i butelek. W ten sposób też dostanie je dużo szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu zamówisz słoiki oraz butelki na palety

Hurtownicy opakowań ze szkła oferują przeróżnego kształtu i objętości butelki ze szkła (znakomite do przechowywania wina, soków bądź piwa) i słoiczki. Dowożone są one do nabywcy na paletach zawierających – w zależności od wymiarów opakowań – po 400, 1700, a nawet 4000 sztuk danego opakowania. Przedsiębiorstwa posiadające własne samochody transportowe mogą także odebrać zamówiony towar osobiście z magazynu sprzedającego. Wraz z paletą butelek i słoiczków w hurcie można również nabyć odpowiadającą ilość innych koniecznych elementów, jak nakrętki, kapsle lub korki dopasowane do danego typu opakowania.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]