Potrzebujesz drukarek 3D? Odwiedź tę stronę.

W asortymencie firmy CadXpert odnajdziesz wyłącznie urządzenia od uznanych producentów takich rozwiązań: FormLabs oraz MakerBot, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej sprzedaży, działają między innymi w technologiach: PolyJet, SLA i FDM.

Stratasys – wiodący producent branży drukarek 3D

Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło 30 lat – a dokładnie od 1988 roku – dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania i instrumenty. Wyliczono, iż korzystając z drukarek 3D oraz drugich urządzeń Stratasys można zredukować wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny nieomalże o 90 procent. Nadrzędne założenia pracy rzeczoznawców marki Stratasys to dostarczanie wysokiej jakości usług i drukarek 3D, jak również pomoc techniczna oraz merytoryczna. Najlepiej sprzedające się produkty asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu oraz przemysłu. Nowinką w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – nowatorska technologia LFS

Formlabs to następny lider produkcji drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs dostarcza bardzo zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak między innymi SLA i SLS. Nową propozycją w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielki model, działający w autorskiej, pionierskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi formę technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszelkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – cechuje się bezproblemową obsługą i funkcjonalną budową. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Wyraźnie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i szybkością druku, jak również dokładniejszym odzwierciedleniem najmniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dzięki temu można ekspresowo wydrukować jednakowe makiety, do czego dąży się przede wszystkim w seryjnej, masowej produkcji.

MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot wytwarza wysokiej jakości zaawansowane drukarki 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają rozległe zastosowanie w rozlicznych branżach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu innych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Druk jest solidny i precyzyjny, a w toku procesu drukowania nie tworzą się wypaczenia czy przemieszczenie się warstw.

CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]