Szukasz blach trapezowych? Skieruj się tu.

Blachy trapezowe tworzą trwałe pokrycie, są ekonomiczne i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składów czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się ostatnio bardzo popularny?

Blachy trapezowe – ekonomiczne a przy tym odporne pokrycie

Nazwa blachy trapezowej wywodzi od jej kształtu – arkusze mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montowania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Materiał jest ceniony również z uwagi na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie pociągają za sobą wysokich kosztów. Z uwagi na niewielką cenę materiału i bezproblemowy montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej wykorzystywana do wykonywania pokryć dachowych i może być wspaniałą alternatywą dla droższej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową będzie trwać w dobrej formie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie może być zastosowana blacha trapezowa?

Blacha trapezowa świetnie sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Dobrze prezentuje się na budynkach z dachem o ogromnej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być także używana wszędzie tam, gdzie z rozmaitych powodów nie można stosować standardowych, ceramicznych dachówek. Blacha trapezowa będzie również bezbłędnie prezentować się jako wykończenie składów, garaży bądź budynków gospodarczych. Blachy trapezowe dachowe dachową warto zamawiać bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy pewność, że materiał jest najwyższej jakości i spełni nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą paletę kolorów blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. orynnowanie dachu.

REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08