Dalsze informacje o blasze na rąbek stojący.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Jakie cechy wyróżniają ją od innych pokryć dachowych? Dlaczego opłaca się je kupić? Przedstawiamy te nowoczesne panele dachowe oraz możliwości ich użycia.

Panele dachowe na rąbek – wytrzymałość oraz estetyka

Panele dachowe na rąbek perfekcyjnie łączą funkcjonalność z zaletami estetycznymi, dlatego zyskują coraz większe grono sympatyków. Świetnie wyglądającą oraz mocną blachę na rąbek stojący wykorzystuje się zarówno w nowoczesnych domach, jak i nieruchomości, w których niezbędna jest zmiana pokrycia dachowego. Ten materiał budowlany może być położony na dachach płaskich i dwuspadowych, a także tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Panele dachowe na rąbek są przywożone na plac budowy w formie niezbyt wielkich arkuszy. Znamionują się nieskomplikowanym i jednocześnie błyskawicznym montażem. Tego rodzaju pokrycie dachowe bardzo dobrze pasuje do najrozmaitszych stylów architektonicznych (na przykład do stylu minimalistycznego lub dworkowego), a przy tym jest mocne oraz odporne na korozję.

Blachy na rąbek stojący – alternatywa dla zwykłych dachówek ceramicznych

Blacha na rąbek przewyższa standardowe rozwiązania pod kątem zastosowanej technologii oraz odporności. Panele te są produkowane z grubej blachy, a następnie pokryte specjalną warstwą gwarantująca ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. opady czy promieniowanie UV. Blacha na rąbek stojący jest sprzedawana w licznych wariantach, co umożliwia dostosowanie jej do niecodziennej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają ponadto wpływ na redukcję wydatków związanych z budową – bez wątpienia zmniejszają liczbę ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu blachy na rąbek, warto nabyć ten budulec wprost w sklepach budowlanych.

REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08