Balon na wino to doskonały podarunek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. Jakie pojemności posiada baniak do wina? Do czego można go jeszcze użyć?

Balon do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako nieprzeciętny upominek dla bliskich – baniak do wina napełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu, urodzin bądź obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także perfekcyjna ozdoba stołu podczas rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy detal gąsior na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz wesele i chcesz poczęstować uczestników domowym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki gąsiorom do wina bez trudu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. 5-litrowe gąsiory do wina wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]