Szukasz więcej wiadomości o modelowaniu 3D? Zajrzyj na domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/

Świat grafiki nieustannie się rozwija i coraz częściej twórcy porzucają tradycyjne techniki na rzecz kreowania swoich prac tylko cyfrowo. Dostępne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko wolność wykonywania ilustracji 2D, ale także odwzorowania obiektów 3D. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie generuje w tej chwili znacznych kosztów – każdy może bowiem zainstalować program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który równocześnie jest w pełni darmowy.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela

Obsługi dowolnego programu można nauczyć się na własną rękę, jednakże proces ten trwa wtedy dłużej i nierzadko jest niezmiernie frustrujący. Właśnie dlatego partycypacja w kursie modelowania 3D będzie nadzwyczaj pomocne dla tych, którzy niedawno poznali Blender 3D. Oswajanie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami czy dodawanie różnorodnych efektów i tekstur na modelowany obiekt przebiegnie łatwiej, jeżeli będzie prowadzone pod okiem znającego oprogramowanie dydaktyka. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty projektów tworzonych przez kursanta doradzając, które elementy wymagają poprawy i podpowiadając ku temu trafne drogi. Jak w wypadku każdego kursu dobrze jest, aby przebiegał on w małych grupach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność poważana w w branży projektowej i gier wideo

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest w dzisiejszych czasach zdolnością pożądaną i cenioną zwłaszcza w branży filmowej, projektowej i gier wideo. Opanowanie oprogramowania Blender 3D otwiera zatem mnóstwo perspektyw zawodowych. W trakcie kursu można stworzyć wstępne zaawansowane prace, które potem można bez obaw umieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to jednak, że kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży gier wideo i łączą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników takich kursów to po prostu artyści i miłośnicy animacji, którzy chcą odkryć nowe formy ekspresji lub rozwinąć swoje obecne umiejętności.

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]