Poznaj dalsze szczegóły o kursie rysunku dla dorosłych Kraków.

Lubisz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może kończysz liceum i pragniesz zdać egzamin na Wydział Architektury na ASP? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o indeks wymarzonej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze efekty i przyjazną atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, jak również konsultacji online.

Wakacyjny kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o entuzjastach, którzy pragną dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak grafika czy malarstwo. Z tego rodzaju kursów korzystają także osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, architekturą wnętrz czy digital designem. Znakomitą propozycją na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to także digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto wziąć w nim udział?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chciałbyś zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Zajęcia prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]