Szukasz aktualnej oferty kursu Photoshopa online? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na digitalownia.pl.

Adobe Photoshop to oprogramowanie, które od końca XX w. jest popularnym narzędziem wykorzystywanym przez osoby zajmujące się retuszem zdjęć oraz samych fotografików. Z czasem wskutek swojej wszechstronności, a głównie opcji dodawania do niego najróżniejszych przydatnych pędzli rastrowych imitujących efekty, jakie dają tradycyjne farby, program ten zaczęli używać też graficy oraz ilustratorzy. W dzisiejszych czasach twórcy gier oraz filmów animowanych korzystają z tego oprogramowania do planowania wyglądu bohaterów czy malowania teł w swoich produkcjach. Nic wobec tego dziwnego, że osoby, które chcą wejść w świat malarstwa cyfrowego, na ogół najpierw starają się zapisać się na kompleksowy kurs Photoshopa.

Photoshop – kurs online czy w szkole rysunku?

Program Adobe Photoshop jest ogromnie popularny, z tej przyczyny codziennie powstają setki godzin kursów przybliżających jego opcje oraz demonstrujących wykorzystanie coraz to nowszych pędzli, o które można go poszerzyć. Wiele takich poradników w mgnieniu oka obejrzysz na serwisach z darmowymi filmami, jakkolwiek z takich pobieżnych kursów ciężko nauczyć się digital paintingu. Rekomendowanym wyjściem jest zapisanie się na kurs opracowany przez obeznanego szkoleniowca, podczas którego zaznajomisz się nie tylko z podstawowymi narzędziami programu, ale również nauczysz się się nimi skutecznie posługiwać. Takie lekcje dostępne są głównie w szkołach malarstwa i rysunku, jednakże gdy z jakiegoś powodu w nich partycypować, możesz uzyskać dostęp do kursów Photoshopa przez internet i poznać triki malarstwa komputerowego nie opuszczając domu!

Kurs digital paintingu online – szukaj szkoleń z opcją osobistego konsultacji z nauczycielem

Stawiając na kurs online Photoshopa warto szukać tutoriali, które nie zostawiają ucznia samego z byle jakim poradnikiem pokazującym w etapach jak wykonać jakiś typ obrazu. Program Photoshop bywa na początku dla niektórych użytkowników stosunkowo zagmatwany i czasami pożądana jest bezpośrednia konsultacja z instruktorem, który pokaże odpowiedni kierunek albo objaśni, dlaczego nie wychodzi nam zamierzony efekt. Należy zatem wybrać taki kurs digital paintingu online, który w zakresie zakupionego pakietu daje możliwość skontaktowania się z autorem szkolenia, co sprawi, iż każdy problem będzie w mgnieniu oka wyjaśniony. Dobrze także poszukać kursu online, na zakończenie którego stworzony przez użytkownika obraz zostanie obiektywnie zrecenzowana przez autora szkolenia. Korekta pracy wykonana przez doświadczonego instruktora uczy obiektywnej oceny osobistej twórczości oraz pozwala na samodzielne wskazanie artystycznych niedociągnięć warsztatu.

Digitalownia Studio Grafiki 2D i 3D
Workshop Kraków Sp. z o.o.
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 797-274-186
E-mail: [email protected]