Sprawdź, gdzie kupić biżuterię z koralem.

Nazwa koral wywodzi się od hebrajskiego słowa “gord”, które oznacza amulet. Dało to początek wierzeniom, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, strzeżone są przed negatywną energią i złymi mocami. Co więcej, koral działa wyciszająco na osoby zestresowane i spięte. Symbolizuje siłę i niekiedy nazywany jest także kwiatem morza. Składany w ofierze bogini piękna, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – idealne uzupełnienie Twojego stroju

Zwykło się mawiać, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą biżuterią. Nie ulega jednak wątpliwości, że szykowna, właściwie dopasowana biżuteria jest uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, dlatego też idealnie pasuje do casualowych kreacji, jak i również na specjalne okazje. Koral występuje barwach: białym, czarnym oraz niebieskim.

Właściwości lecznicze biżuterii z koralem

Korzystnego działania biżuterii z koralem dopatruje się również w sferze medycznej. Koral oddziałuje na układ krwionośny, rozgrzewając i ożywiając organizm. Jego barwa blednie, podczas słabej kondycji organizmu – niedożywienia i niedokrwistości. Biżuteria z koralem zalecana jest przede wszystkim osobom dojrzałym. Pomaga uregulować cykl menstruacyjny i pozytywnie wpływa na poprawę płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w złość, mogą liczyć na jego właściwości redukujące. Uznaje się, iż osoba nosząca biżuterię z koralem, może liczyć na spokojne życie rodzinne, wolne od leków.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]