Kliknij tu, aby zamówić pierścionki z cyrkoniami.

Cyrkonia to jeden z najczęściej używanych w jubilerstwie sztucznych kamieni. Rzecz jasna nie dzieje się tak bez przyczyny – cyrkonia doskonale wygląda oraz jest bardzo solidna, a jednocześnie tańsza od naturalnych kamieni. Jak sama nazwa wskazuje, cyrkonia wykonywana jest z cyrkonu, a ten obrabia się z itrem lub wapniem. Stosowana jest w najróżniejszych kolczykach, naszyjnikach oraz przypinkach, ale największym zainteresowaniem cieszą się pierścionki z cyrkoniami. Czemu warto je wybrać? W jakich miejscach powinniśmy kupić pierścionki z cyrkoniami?

Srebrne pierścionki z cyrkoniami

Cyrkonie świetnie łączą się z najróżniejszymi metalami, ale najlepiej wyglądają w biżuterii wykonanej ze srebra. Cechy cyrkonii powodują, iż uwydatniają one wygląd tego metalu oraz pozwalają na wykonanie ozdoby, która przy luksusowym wyglądzie będzie stosunkowo tania – dlatego przez klientów z chudszym portfelem są często wybierane jako pierścionki na zaręczyny. Ze względu na niskie ceny ich kupna, pierścionki z cyrkoniami bywają chętnie zakładane do pracy – ich możliwe zagubienie nie jest wielką tragedią.

Pierścionki z cyrkoniami – kupuj w internecie

Na rynku znajdziemy mnóstwo wzorów pierścionków z cyrkoniami. Przed kupnem danego egzemplarza warto zatem dowiedzieć się, jakie wzory oferują nam poszczególne sklepy i już wówczas kupić ten, który najbardziej się nam podoba. Sprawę ułatwimy sobie wybierając zakupy w e-sklepach – unikniemy tak zbędnych wycieczek po sklepach.