Na https://www.bizutik.pl/kolczyki/sztyfty znajdziesz więcej szczegółów o kolczyki sztyfty.

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, wpływa nie tylko wykorzystany do ich zrobienia kruszec, projekt i ozdobne kamienie, ale także typ mocowania. W sklepach dostępne są różne rodzaje mocowań – między innymi wiszące bigle lub dyskretne sztyfty. Te ostatnie to najlepszy wybór dla wszystkich Pań, które cenią minimalizm oraz komfort, ponieważ niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i nie obciążają uszu. Szczególnie ważna okazuje się także rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie wersje na wyjątkowe okazje, a także te, które śmiało możemy zakładać do pracy.

Kolczyki na sztyftach – ponadczasowa elegancja

Kolczyki na sztyftach są często bardzo eleganckie, a przy tym nie rażą nadmiarem. Dobrym pomysłem będą z pewnością wyprodukowane ze srebra kolczyki zdobione małymi, ozdobnymi kamieniami – turkusem czy kryształem. Najlepiej wyglądać będą przy skromnych, ale eleganckich kreacjach – ich dopasowanie upraszczają małe gabaryty oraz nieskomplikowany wzór.

Kolczyki na sztyftach mogą zaskoczyć

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach możemy nosić także do codziennych strojów. Do biura warto nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi minerałami – prezentują się prawie równie dobrze, co naturalne, ale ich możliwe zgubienie nie będzie tak dotkliwe. Syntetyczne minerały, które szczególnie dobrze łączą się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem też warto wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z tworzywa sztucznego niebanalną ozdobą.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]