Znajdź złotnika Kraków na miarę swoich potrzeb!

Wraz z rozwojem rynku oraz ewolucją internetu, zmodyfikowaliśmy też nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. Dziś entuzjastycznie wykorzystujemy możliwość zakupów przez internet. I chociaż w sieci można kupić praktycznie wszystko, wciąż wiele przedmiotów opłaca się nabywać w sklepach stacjonarnych. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Atuty zakupów w sklepie jubilerskim

Zakup złotej broszki, naszyjnika lub pierścionka łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Z tej przyczyny, by być pewnym, że biżuteria zaspokoi wszystkie nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają takie działanie. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli chcemy kupić obrączki lub pierścionek zaręczynowy, mamy możliwość przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak „na żywo” będzie się ona prezentować na palcu. Jeżeli zaś wybierzemy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on zbyt ciasny albo zbyt luźny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do odpowiedniego obwodu lub sporządzi nowy. Następną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania profesjonalnej porady jubilera. Pomoże on nam dopasować stosowny kruszec, zaprezentuje aktualne trendy we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co najczęściej daje się na ślub, chrzest czy imieniny.

Sklep jubilerski – reperacja zniszczonej biżuterii oraz skup metali szlachetnych

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale także świadczą inne usługi. Renowacja popsutej biżuterii jest główną z nich. Jeśli odpadł nam kamień z kolczyka lub zerwał się łańcuszek, jubiler w mgnieniu oka i perfekcyjnie zreperuje go w swoim zakładzie. Poprawi również obwód sygnetu, kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał inny rozmiar palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje także na pierścionku czy wisiorku gratulacje, podziękowania, datę albo inny istotny dla nas tekst. Natomiast jeżeli pragniemy obdarować kogoś niepowtarzalnym upominkiem, ewentualnie mamy własny pomysł na pierścionek albo zawieszkę, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w szkatułce trzymamy zniszczoną czy też niepotrzebną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]