Uwielbiasz sporty ekstremalne oraz zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś aktywnym podróżnikiem, który docenia bezpieczne i świetnie przygotowane wyprawy w towarzystwie kompetentnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 szczeble trudności

Exploruj.pl zaprasza na trekkingi, których celem są łańcuchy górskie niemal wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które kochają dynamiczne spędzanie wolnego czasu i zdobyły już minimalne doświadczenie w analogicznych ekspedycjach. Aby partycypować w wyprawie nieodzowny jest odpowiedni stan zdrowia, jak również świetna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o różnym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to wyprawa dla osób sprawnych fizycznie, które brały już udział w wypadach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Wysokim poziomem skomplikowania cechują się wyprawy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o szerokich umiejętnościach i znacznej wytrzymałości.

Z jakiego powodu warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane doznania. Umożliwiają zarazem realizację pragnień i sprawdzenie się w ciężkich warunkach. Firma angażuje wykwalifikowanych liderów i przewodników, którzy nie tylko znają na wylot specyfikę górskiego terenu, ale również entuzjastycznie dzielą się swoją wiedzą z członkami wyprawy. Są oni też w stanie zminimalizować potencjalne zagrożenie w ekstremalnych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Andy i Himalaje.

Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]